Hør! Hør! Hans Majestet Grisen

Følgende store nålevende personligheter har mottatt den største ære fra Hans Majestet den Gyldne Gris Bokugle og ydmykt takket ja til hans utmerkelse for ekstraørdinær innsats for undervisning, historie og Studentersamfund.

 

 

Storkors

  1. Hans Majestet Den Gyldne Gris

  2. Øivind Berntzen Armann, StkGG

  3. Kaare Seeberg Sidselrud, StkGG, StkHvK, KGU

  4. Thomas Raabe

  5. Studentrådet ved Universitetet i Oslo

  6. Studentparlamentet

Kommandør

  1. Kjetil Flatin, tidligere direktør i Studentsamskipnaden

  2. Magnus Rindal. Professor

  3. Tor Saglie, tidligere Universitetsdirektør

  4. Beste Svenningsen. KGG, StkHvK, SK

  5. Jan Frederik Anker Solem, bibliotekar,legdominikaner

  6. Helge Johannes Bjørnhaug, KGG, KLB

  7. Ernst Hugo Ahlberg Bjerke

  8. Tor Ivar Hansen RGG

  9. Karl Kristian Rådahl Kirchhoff

  10. Andreas Snildal

Ridder

  1. Olav Hungnes

  2. Rolf Christian Andersen, StkGG

  3. Heidi Christophersen, Studieavdelingen, UiO

  4. Tove Kjersti Eriksen

  5. Gro Evensen Bergsager, RGG

  6. Bård Frydenlund, RGU

  7. Eirin Anne Haugen

  8. Dag Hovdhaugen, KGG SK

  9. Nina Karlstrøm

  10. Siri Moe Megaard, KGG, RGU

  11. Jan-Erik Røed, tidligere Universitetsbibliotekar

  12. Suzanne-Ann Stämpfli, tidligere nestleder Sommerskolen ved UiO

  13. Einar Vannebo, direktør Sommerskolen ved UiO

  14. Karen Munksgaard Weiseth

  15. Ulla-Britt Waagaard, tidligere bibliotekar ved Universitetsbiblioteket

  16. Håvard B Øvregård

  17. Eirik Bjørge

  18. Ragnhild Myren Gundersen

  19. Agnethe Sidselrud

  20. Thomas Axelsen, RNyGO SK

  21. Axel Nyman, kurator Nylands Nation

  22. Elias Scheirin, ordenssekretær Lucius-Orden, Nylands Nation

  23. Aninne Nordestgaard Berntzen, Studenterforeningen i København

  24. Toke Thymann, Studenterforeningen i København

  25. Sampo Varjonen, Etelä Suomalainen Osakunta, Helsingfors

  26. Michaela Bränn

  27. Patrik Westerback

  28. Øivind Bratberg (Studentparlamentets Undervisningspris)

  29. Silje Christine Andersen

  30. Håkon Evju

  31. Klara Furuberg

  32. Guri Nørve

  33. Ole-Martin Huser Olsen

  34. Iver Schrøder

  35. Susanne Grina Lange

  36. Trond Werner Pettersen

  37. Jo Klaveness (Studentparlamentets Undervisningspris)

  38. Karen O'Brien (Studentparlamentets Undervisningspris)

  39. Suhas Govind Joshi (Studentparlamentets Undervisningspris)

  40. Frode Kristian Hansen (Studentparlamentets Undervisningspris)

  41. Hanne Sandvik (Studentparlamentets Undervisningspris)

  42. Markus Keller (Studentparlamentets Undervisningspris)