Hør! Hør! Hans Majestet Grisen

Følgende store nålevende personligheter har mottatt den største ære fra Hans Majestet den Gyldne Gris Bokugle og ydmykt takket ja til hans utmerkelse for ekstraørdinær innsats for undervisning, historie og Studentersamfund.

 

 

Storkors

  1. Hans Majestet Den Gyldne Gris
  2. Øivind Berntzen Armann, StkGG
  3. Kaare Seeberg Sidselrud, StkGG, StkHvK, KGU
  4. Thomas Raabe
  5. Studentrådet ved Universitetet i Oslo
  6. Studentparlamentet

Kommandør

  1. Kjetil Flatin, tidligere direktør i Studentsamskipnaden
  2. Magnus Rindal. Professor
  3. Tor Saglie, tidligere Universitetsdirektør
  4. Beste Svenningsen. KGG, StkHvK, SK
  5. Jan Frederik Anker Solem, bibliotekar,legdominikaner
  6. Helge Johannes Bjørnhaug, KGG, KLB
  7. Ernst Hugo Ahlberg Bjerke
  8. Tor Ivar Hansen RGG
  9. Karl Kristian Rådahl Kirchhoff
  10. Andreas Snildal

Ridder

  1. Olav Hungnes
  2. Rolf Christian Andersen, StkGG
  3. Heidi Christophersen, Studieavdelingen, UiO
  4. Tove Kjersti Eriksen
  5. Gro Evensen Bergsager, RGG
  6. Bård Frydenlund, RGU
  7. Eirin Anne Haugen
  8. Dag Hovdhaugen, KGG SK
  9. Nina Karlstrøm
  10. Siri Moe Megaard, KGG, RGU
  11. Jan-Erik Røed, tidligere Universitetsbibliotekar
  12. Suzanne-Ann Stämpfli, tidligere nestleder Sommerskolen ved UiO
  13. Einar Vannebo, direktør Sommerskolen ved UiO
  14. Karen Munksgaard Weiseth
  15. Ulla-Britt Waagaard, tidligere bibliotekar ved Universitetsbiblioteket
  16. Håvard B Øvregård
  17. Eirik Bjørge
  18. Ragnhild Myren Gundersen
  19. Agnethe Sidselrud
  20. Thomas Axelsen, RNyGO SK
  21. Axel Nyman, kurator Nylands Nation
  22. Elias Scheirin, ordenssekretær Lucius-Orden, Nylands Nation
  23. Aninne Nordestgaard Berntzen, Studenterforeningen i København
  24. Toke Thymann, Studenterforeningen i København
  25. Sampo Varjonen, Etelä Suomalainen Osakunta, Helsingfors
  26. Michaela Bränn
  27. Patrik Westerback
  28. Øivind Bratberg (Studentparlamentets Undervisningspris)
  29. Silje Christine Andersen
  30. Håkon Evju
  31. Klara Furuberg
  32. Guri Nørve
  33. Ole-Martin Huser Olsen
  34. Iver Schrøder
  35. Susanne Grina Lange
  36. Trond Werner Pettersen
  37. Jo Klaveness (Studentparlamentets Undervisningspris)
  38. Karen O'Brien (Studentparlamentets Undervisningspris) 
  39. Suhas Govind Joshi (Studentparlamentets Undervisningspris)